Yhteystiedot

Käyntiosoite

Sibeliuksenkatu 1 A 8, 2. kerros
13100 Hämeenlinna

Postilähetykset (verokortit, sairaslomatodistukset ym.)

Sibeliuksenkatu 1 A 8
13100 Hämeenlinna

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2217411-6
Tilausviite: 82011320
Verkkolaskuosoite: 003722174116
OVT-tunnus: 003703575029
Operaattori: CGI

Laskut (paperilaskut)
Sarastia Rekry Oy
PL 1000, 13101 Hämeenlinna

Työsuhdeasiat

03 621 3900

– työtapaturmat
– uusi sijainen: haastatteluajan varaaminen
– Serenetti-työaikamerkinnät

Sijaisuudet ja poissaolot

03 621 3908

– sijaispalveluun liittyvät kysymykset
– ilmoittaudu sijaisuuteen
– ilmoita sairauslomista

Huom! Ilmoita sairaspoissaoloista aina puhelimitse. Poissaolot, jotka eivät koske kuluvaa tai seuraavaa päivää, tulee ilmoittaa klo 10:00 jälkeen.

Yhteystietoja

Sijaispalvelut

03 621  3908 | ma–pe 7–16

Henkilöstö- ja talouspalvelut

03 621  3900 | ma–pe 8–16

Rekrytointipalvelut

03 621  3915 | ma–pe 8–16

Keikkatyöt/sijaistilaukset

NS-palvelualusta | 24/7

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@sarastiarekry.fi

Myyntipalvelu

Ralf Wolin 050 340 9699

Bia Kaski 045 7881 4984

Asiakkuuden hoito

Tomi Pietikäinen 045 7881 4972

Leena Lehtonen 045 7881 4973

Kotkan toimisto:

Sijaisvälitys (Kotkan kaupunki)

varhaiskasvatus ja päivähoito | 045 7881 7895
opetustoimi, sosiaalityö, tekninen toimi | 045 7881 7896

Sijaisvälitys (Kotkan kaupunki)

varhaiskasvatus ja päivähoito | 045 7881 7895
opetustoimi, sosiaalityö, tekninen toimi | 045 7881 7896

Rekrytoinnit (Kotkan kaupunki)

045 7881 7896

Johto hallinto ja markkinointi

Jaana Jantola

Toimitusjohtaja

050 408 1321 jaana.jantola@sarastiarekry.fi

Pirjo Matikainen

Palvelujohtaja

040 540 7313 pirjo.matikainen@sarastiarekry.fi

Kaisa Kuusela

Sote-palvelujohtaja, työsuojelupäällikkö

050 306 2575 kaisa.kuusela@sarastiarekry.fi

Pasi Nuutinen

Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija

045 7881 4982 pasi.nuutinen@sarastiarekry.fi

Liisa Mathlin

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

045 7881 4969 liisa.mathlin@sarastiarekry.fi

Myynti

Bia Kaski

Asiakkuusjohtaja

045 788 14984 bia.kaski@sarastiarekry.fi

Ralf Wolin

Asiakkuusjohtaja

050 340 9699 ralf.wolin@sarastiarekry.fi

Leena Lehtonen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14973 leena.lehtonen@sarastiarekry.fi

Tomi Pietikäinen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14972 tomi.pietikainen@sarastiarekry.fi

Tukitiimi

Piret Kuriks

Kehittämispäällikkö

046 878 7510 piret.kuriks@sarastiarekry.fi

Kirsi-Mari Salanto

Tuoteasiantuntija

045 7881 4974 kirsi-mari.salanto@sarastiarekry.fi

Hanna Maalehto

Henkilöstöasiantuntija

045 788 14971 hanna.maalehto@sarastiarekry.fi

Susanna Seppänen

Kehittämiskoordinaattori

050 571 8773 susanna.seppanen@sarastiarekry.fi

Kati Autio

Henkilöstökoordinaattori

Joustavat henkilöstöratkaisut - sijaispalvelut

Jaana Malmi

Palveluvastaava

Minna Markkula

Palveluvastaava

Henna Karjalainen

Rekrytointiasiantuntija

Sari Törnqvist

Rekrytointiasiantuntija

Niina Alho

Rekrytointikoordinaattori

Annika Mikola

Rekrytointikoordinaattori

Sanna-Mari Honkonen

Rekrytointikoordinaattori

Neil Andrews

Rekrytointikoordinaattori

Hanna Oksanen

Rekrytointikoordinaattori

Kaisa Kouhia

Rekrytointikoordinaattori

Janette Jantola

Rekrytointikoordinaattori

Janina Yrjölä

Rekrytointikoordinaattori

Katja Vartiainen

Rekrytointikoordinaattori

Merja Laine

Rekrytointikoordinaattori

Niina Suvanto

Rekrytointikoordinaattori

Petri Ylikoski

Rekrytointikoordinaattori

Piia Auvinen

Rekrytointikoordinaattori

Sanna Viitala

Rekrytointikoordinaattori

Henkilöstö- ja taloushallinto

Teija Riippi

Palvelupäällikkö

050 321 4515 teija.riippi@sarastiarekry.fi

Kati Mäkelä

Henkilöstökoordinaattori

Mari Yrjölä

Henkilöstökoordinaattori

Mira Parkkisenniemi

Henkilöstökoordinaattori

Sanni Hämäläinen

Henkilöstökoordinaattori

Marjukka Englund

Henkilöstökoordinaattori

Jessica Salmensuu

Henkilöstökoordinaattori

Sanna Pitkä

Henkilöstökoordinaattori

Katja Alander

Henkilöstökoordinaattori

Ota yhteyttä