Yhteystiedot

Käyntiosoite

Sibeliuksenkatu 1 A 8, 2. kerros
13100 Hämeenlinna

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2217411-6
Tilausviite: 82011320
Verkkolaskuosoite: 003722174116
OVT-tunnus: 003703575029
Operaattori: CGI

Paperilaskut
Sarastia Rekry Oy
PL 1000, 13101 Hämeenlinna

Työsuhdeasiat

03 621 3900

– työtapaturmat
– uusi sijainen: haastatteluajan varaaminen
– Serenetti-työaikamerkinnät

Sijaisuudet ja poissaolot

03 621 3908

– sijaispalveluun liittyvät kysymykset
– ilmoittaudu sijaisuuteen
– ilmoita sairauslomista

Huom! Ilmoita sairaspoissaoloista aina puhelimitse. Poissaolot, jotka eivät koske kuluvaa tai seuraavaa päivää, tulee ilmoittaa klo 10:00 jälkeen.

Yhteystietoja

Keikkatyöt / sijaistilaukset

NS-palvelualusta | 24/7

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@sarastiarekry.fi

Sijaispalvelut

03 621  3908 | ma–pe 7–16

Henkilöstö- ja talouspalvelut

03 621  3900 | ma–pe 8–16

Sijaisvälitys (Kotkan kaupunki):

varhaiskasvatus ja päivähoito | 045 7881 7895
opetustoimi, sosiaalityö, tekninen toimi | 045 7881 7896

Rekrytointipalvelut

03 621  3915 | ma–pe 8–16

Rekrytoinnit (Kotkan kaupunki):

045 7881 7896

Johto hallinto ja markkinointi

Jaana Jantola

Toimitusjohtaja

050 408 1321 jaana.jantola@sarastiarekry.fi

Pirjo Matikainen

Palvelujohtaja

040 540 7313 pirjo.matikainen@sarastiarekry.fi

Kaisa Kuusela

Sote-palvelujohtaja, työsuojelupäällikkö

050 306 2575 kaisa.kuusela@sarastiarekry.fi

Hanna Nordström

Viestintä- ja markkinointipäällikkö

045 7881 4967 hanna.nordstrom@sarastiarekry.fi

Liisa Mathlin

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

045 7881 4969 liisa.mathlin@sarastiarekry.fi

Myynti

Bia Kaski

Asiakkuusjohtaja

045 788 14984 bia.kaski@sarastiarekry.fi

Ralf Wolin

Asiakkuusjohtaja

050 340 9699 ralf.wolin@sarastiarekry.fi

Leena Lehtonen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14973 leena.lehtonen@sarastiarekry.fi

Tomi Pietikäinen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14972 tomi.pietikainen@sarastiarekry.fi

Tukitiimi

Kirsi-Mari Salanto

Tuoteasiantuntija

045 7881 4974 kirsi-mari.salanto@sarastiarekry.fi

Hanna Maalehto

Henkilöstöasiantuntija

045 788 14971 hanna.maalehto@sarastiarekry.fi

Susanna Seppänen

Kehittämiskoordinaattori

050 571 8773 susanna.seppanen@sarastiarekry.fi

Emma Riippi

Henkilöstökoordinaattori

Joustavat henkilöstöratkaisut - sijaispalvelut

Sanna-Mari Honkonen

Tilausvastaava

Henna Karjalainen

Tilausvastaava

Sari Törnqvist

Tilausvastaava

Jaana Malmi

Tilausvastaava

Hanna Oksanen

Rekrytointikoordinaattori

Anna-Marika Mikkola

Rekrytointikoordinaattori

Kaisa Kouhia

Rekrytointikoordinaattori

Janette Jantola

Rekrytointikoordinaattori

Janina Yrjölä

Rekrytointikoordinaattori

Katja Vartiainen

Rekrytointikoordinaattori

Merja Laine

Rekrytointikoordinaattori

Mona Saarinen

Rekrytointikoordinaattori

Niina Suvanto

Rekrytointikoordinaattori

Petri Ylikoski

Rekrytointikoordinaattori

Piia Auvinen

Rekrytointikoordinaattori

Sanna Viitala

Rekrytointikoordinaattori

Henkilöstö- ja taloushallinto

Teija Riippi

Palvelupäällikkö

050 321 4515 teija.riippi@sarastiarekry.fi

Kati Autio

Henkilöstökoordinaattori

Elina Mäkelä

Henkilöstökoordinaattori

Johanna Seuna

Henkilöstökoordinaattori

Kati Mäkelä

Henkilöstökoordinaattori

Mari Yrjölä

Henkilöstökoordinaattori

Mira Parkkisenniemi

Henkilöstökoordinaattori

Marjukka Englund

Henkilöstökoordinaattori

Sanna Pitkä

Henkilöstökoordinaattori

Ota yhteyttä